🌅 CK Blue Style: Promo akce

Jak je to se slevovými promo akcemi u české CK Blue Style ve 2024? Existuje nějaká sleva pro stálé klienty a jak ji získat? Rozhodli jste se pro zájezd s cestovní kanceláří Blue Style?

Pak by byla chyba nevyužít slev, které kancelář nabízí. Až budete svou dovolenou rezervovat, nezapomeňte uplatnit svůj nárok na případnou slevu (promo akce jsou obvykle napsány přímo u zájezdu ve formě procentuální slevy).

Sleva pro stálé klienty

Pokud jste už s CK Blue Style nějakou dovolenou prožili – můžete si požádat o Slevu pro stálé klienty. Její výše je následující:

Sleva pro skupiny

O tuto promo akční cenu je třeba si žádat předem na mailu skupiny@blue-style.cz. Není nikde tabulkově daná, její výše se bude odvíjet od velikosti skupiny, destinaci, termínu a na tom jak dlouho před odletem budeme dovolenou organizovat. Žádat o ni má smysl od alespoň 6 osob.

Sleva pro osoby starší 55+

O tuto promo akci na letní i zimní zájezdy pro osoby starší 55 let (v době dovolené) není třeba speciálně žádat. Automaticky se Vám napočítá během rezervace zájezdu a nemusíte do žádné akční kolonky nic vyplňovat. Je třeba však učinit závaznou rezervaci zájezdu alespoň 30 dnů před zahájením dovolené!

jedná se o slevu 500 Kč na osobu z aktuální cenové nabídky

Sleva pro dospělé + děti zdarma

Tyto slevy nelze snadno definovat. Promo akce se liší v závislosti na celé řadě faktorů a ideální je pro Vás před rezervací zájezdu pročíst si detailní nabídky zvýhodněných dětských cen i slev pro dospělé.

Kam slevu uplatnit?

CK Blue Style je druhá největší česká cestovní kancelář a nabízí řadu destinací. Pokud vás lákají evropské destinace, nabízí se Bulharsko, Řecko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů a Mallorky), Turecko nebo Kypr. V případě mimoevropských zájezdů můžete vybírat z další široké nabídky, která zahrnuje například Kubu, Dominikánskou republiku, Thajsko, Maledivy nebo Seychely.

Jak slevu uplatnit?

Každá sleva se uplatňuje jinou formou viz výše. Některé jsou automaticky přiděleny a o některé si musíte speciálně napsat či případně vyplnit je při rezervaci zájezdu.

Už jste si svůj zájezd vybrali? Last minute zájezdy nabízí CK Blue Style skutečně pro každého: mladé rodiny, zamilované páry i seniory. Který zvolíte vy?

Časté dotazy

Existuje nějaká sleva u Blue Style pro držitele VZP, klienti Pražská plynárenská?

O tom jak si slevy u CK Blue Style nárokovat se dočtete více v tomto článku viz výše.

Jaká je sleva u CK Blue Style pro osoby 55+?

CK Blue Style nabízí pro klienty starší 55 let (v době dovolené) speciální slevu 50 Kč na osobu z aktuální cenové nabídky!. Nabízí také celou řadu jiných slev které můžete využít.

Promo akce Blue Style slevy
Promo akce Blue Style slevy
KZ » CK Blue Style: Promo akce
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *