🌅 ČD Travel Dotované rekreace a pobyty

ČD Travel je samostatná cestovní kancelář určená nejen pro zaměstnance Českých drah a SŽDC, ale také běžné lidi. ČD je s více než 22000 zaměstnanci největším zaměstnavatelem v České republice, existence ČD Travel tedy dává smysl.

Pro zaměstnance ČD

Pro zaměstnance tato cestovka nabízí celou řadu dotací, výhod a slev. Zaměstnanci u železnic tak mohou čerpat dotace na cestování vlastním autem, letecky nebo autobusem. Nabídka zájezdů se týká jak území České republiky, tak i Egypta, Kanárských ostrovů, Kuby, Chorvatska, Kapverdských ostrovů a mnoho dalších míst.

Průběh zájezdů

Po výběru zájezdu na ČD Travel se obrátíte ideálně na garanta zájezdu (například pro Omán je to Michaela Šimková na simkova@cdtravel.cz, případně se můžete obrátit na CKinfo@cdtravel.cz). Garant zájezdu u ČD Travel s Vámi dořeší rezervaci a Vaši nejlepší možnou slevu na zájezd.

Většina zájezdů je organizovaná například CK Čedok či dalšími cestovními kancelářemi v ČR.

Adresa

ČD Travel jen vlakem?

Většina zájezdů a dovolených, které nabízí na svých stránkách ČD Travel jsou organizovány letecky nebo autobusem. Pokud byste se chtěli projet vlakem musíte si vybrat buď zájezdy do Bulharska nebo případně poznávací zájezdy.

Výhody dovolené s ČD Travel

Výše dotací

Inu dotace se určují až v počátku roku a někdy se tedy ceny (i pro zaměstnance) zobrazují v plné výši. Dotace se zaměstnancům ukáží obvykle v průběhu února, do té doby tedy vybírejte a nechte se překvapit o kolik budete mít jako zaměstnanci ČD zájezdy levnější.

Leták aneb co nabízí České dráhy Travel svým zaměstnancům
KZ » ČD Travel Dotované rekreace a pobyty
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *