🌅 Jarní prázdniny Brno 2024

Jarní prázdniny bývají pro školáky hned po těch vánočních (a samozřejmě též hlavních) nejoblíbenějším volnem, a to z důvodu délky jejich trvání. Ta činí totiž celý pracovní týden, přičemž pro jednu šestinu republiky jsou navázány rovnou na pololetní prázdniny.

Minimálně si tak děti mohou užívat 9 dnů volna, maximálně potom 10. A to již stojí za to podniknout nějaký výlet, třeba za lyžováním na hory.

Prázdniny pro celé město

Situace v moravské metropoli je oproti Praze mnohem příznivější, a to z toho důvodu, že Brno není v rámci prázdnin nijak rozděleno. Navíc se do stejné části zahrnuje též Brno-venkov, takže pokud vaše děti navštěvují různé školy v uvedených okresech, máte záruku, že budou mít jarní prázdniny dohromady.

Jarní prázdniny 2024

Pokud jde o jarní prázdniny v roce 2024, mohou se brněnští školáci a školačky těšit na oficiální volno začínající pondělím 12. února a končící nedělí 18. února.

Stejný termín i pro další okresy

Jarní prázdniny si ovšem ve stejném termínu nebudou užívat pouze výše jmenované okresy. Totožný termín je i pro následující okresy: Praha 1 až 5, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny a Karviná.

KZ » Prázdniny » Jarní prázdniny 2024 » Jarní prázdniny Brno 2024
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *