🌅 Doba letu do Chorvatska: Jak dlouho se letí?

Jak dlouho trvá let z Prahy do Chorvatska? Délka i doba letu na trase Praha–Chorvatsko detailně. Do Chorvatska se lze relativně levně dostat i letecky. Ačkoliv drtivá většina turistů volí pozemní dopravu, doba letu do Chorvatska je jednou z velkých přednostní dovolené u pobřeží Jadranu.

Přímé lety

Aktuálně existuje jediné přímé letecké spojení mezi ČR a Chorvatskem na pravidelných letech. Jedná se o o trasu mezi Prahou a Splitem. Letecká společnost Smart Wings operuje tyto lety každý den v týdnu vždy ve stejný čas.

Z Prahy letadlo Boeing 737 vylétá ve 12:25 a do chorvatského Splitu přilétá v 13:55. Za přibližně hodinu odlétá zpět do Prahy a doba letu je téměř totožná.

Doba letu Praha – Split 1 hodina a 30 minut

Doba letu s mezipřistáním

Kromě přímého letu existuje během celého léta mnoho charterových letů, které samozřejmě urazí vzdálenost 750 kilometrů za stejnou dobu. Poslední možností jsou lety do Chorvatska s mezipřistáním. V tomto případě musíte počítat s dobou letu kolem 3 hodin. Tyto lety operují letecké společnosti

Recenze letu

Letěli jste na této trase? Napište své zkušenosti z průběhu letu do Chorvatska do komentářů. Pomohou také recenze dané letecké společnosti, abychom získali přehled o tom jaká aerolinie je na této lince nejlepší. Vaše hodnocení průběhu letu i servisu na palubě pomohou ostatním cestovatelům.

Trasa letu Praha-Chorvatsko

Trasa letu do Chorvatska
KZ » Chorvatsko » Doba letu do Chorvatska: Jak dlouho se letí?
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Otázky a odpovědi

 • Michal 13. 1. 2024, 12:15

  Dobrý den,
  ve zkratce, autem do střední Dalmácie (Šibenik Biograd na Moru cca 3500-3600,- Kč, máte s sebou všechno a dojedete si kamkoliv a nejste vázáni místem pobytu. (ve vozidle 4 osoby)
  Letecky – ve slevě letenky (4 osoby), přímý let Split tam a zpět 27500,-, z letiště taxi případně půjčovna aut, autobus (tj další náklady na dopravu). Máte sebou malé zavazadlo, jinak by k letenkám skočilo ještě odbavení zavazadel . Tak to Vás nestojí celá dovolená ani s polopenzí při cestě autem.
  Letecky se vyplatí v 1, s odřenýma ušima ve 2. Jinak časově jme to dali za 1:16 , to je opravdu nádhera.
  V 11.30 jsem byl v Mladé Boleslavi a v 14.55 jsem stál ve Splitu. To je balzám na nervy než se cpát autem v kolonách u přechodů se Slovinskem, mýtnicemi, tunely a trávit za volantem 12 hodin.
  Všechno má své.
  Přeji krásnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *