🌅 Fotobudka Praha na průkazové foto

Kde se vyfotit na doklady (Praha)? Fotobudky v Praze jsou ideální pro rychlé vytvoření průkazové fotografie – bez nutnosti návštěvy fotografa! Sami si ve fotobudce (fotoautomatu) uděláte průkazové foto ve formátu 3,5 cm x 4,5 cm během pár kliknutí.

Cena za průkazové foto

Ceny za všechny služby ve fotobudkách v Praze se pohybují kolem 100 Kč. Konkrétně si na automatu můžete zvolit z následujícího:

Platba ve fotoautomatu je možná v Českých korunách a Eurech – automat ovšem bere pouze hotovost! Mince, které akceptuje:

Mapa fotobudek

Kde se fotobudky v Praze nachází? Fotobudky se nachází nejen v pražském metru (celkem 19 stanic!), ale také u velkých obchodních centrech nebo v pasážích. Seznam všech míst, kde si můžete rychle sami udělat průkazové foto najdete zde:

Fotobudka v metru Praha

Ptáte se

Kolik stojí průkazové foto 3,5×4,5 cm ve fotoautomatech v Praze?

Ceny za průkazové fotografie nebo za portréty se v pražských fotobudkách liší a proto jsem pro Vás sepsal přehledný ceník včetně všech rozměrů fotografií.

Kde všude v Praze se fotobudky nachází?

Seznam všech čtyřiceti fotobudek na území Prahy najdete v sekci Mapa fotobudek. Nechybí zde ani všechny stanice metra, kde jsou automaty na průkazové fotky umístěny.

blank
KZ » ČR » Fotobudka Praha na průkazové foto
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *