🌅 Přání k odchodu do důchodu

Jak má vypadat text nebo citát přání k odchodu do důchodu? Blahopřání pro může i ženy nejen pro kolegyně a kolegy, ale i od zaměstnavatele pro zaměstnance najdete níže. Inspirujte se a napište krásné a originální přání k odchodu do důchodu.

Formální přání od zaměstnavatele pro zaměstnance

Formální a oficiální blahopřání k odchodu do důchodu od zaměstnavatele podřízenému například poštou nebo přes mail by mohlo vypadat například takto:

Nejlepší přání při odchodu do důchodu

Krátká a výstižná přání k odchodu do důchodu mohou vypadat například takto:

Vtipná přání k odchodu do důchodu

Pro ty kdo mají smysl pro humor a smích mají rádi i ve vyšším věku jsou vhodné vtipné blahopřání. Ta celou situaci odchodu ze zaměstnání do podzimu života udělají často snazší.

Užij si všech důchodcovských slev, na které máš teď nárok. Zasloužíš si je!

Když muž dosáhne důchodového věku, stává se z něj vážený pán s právem udělovat moudré rady mladším generacím. Užij si tuto výsadu, dokud si své zkušenosti ještě pamatuješ, stáří je nemilosrdné. Srdečné blahopřání k odchodu do důchodu posílá.

Vítej k seniorském klubu! V následujících letech tě čeká vstávání se slepicemi, hledání zubů a baterií do naslouchátka. Do schodů vylezeš už jen stěží a mladé holky už na tebe budou mrkat jen ze soucitu. Tak bačkory na nohy a užívej života!

Ten kdo bere věci s humorem, poradí si lehce s důchodem. Pantofle si ráno nasadí, bílé vlasy lehce pohladí. Prostuduje akční letáky, pak se vrhne do vln zahrádky. Důchod to je vlastně ráj, v něm se všichni dobře mají! Hodně štěstí a zdraví v důchodových letech přejí

Vtipná blahopřání rýmovaná

Odpovědným funkcionářům dávám za cíl
každoroční důchodovou valorizaci,
kvalitní potraviny, nejlépe ve slevě
a přenádherné jaro po zimní oblevě.

Nejsi malý pulec, ani naivní štěně,
podle sociálky vypadáš pojištěně.
Nicméně zároveň ve své osobní bance
máš stále víc charismatu a elegance.

Potomkům doporučuji, aby se kladně
postavili k práci, i ke státní pokladně,
a pokud náhodou ještě nejsou počata,
tak aby počali a přivedli vnoučata.

Přání k odchodu do důchodu citace text

Mohlo by Vás zajímat

Jak popřát při odchodu do důchodu?

Blahopřání kolegovi či kolegyni k odchodu do důchodu bude vždy záviset na celkovém vztahu a atmosféře mezi zaměstnanci. Obvykle je ideální udělat menší setkání přes obědovou pauzu, koupit nějaké chlebíčky, potřást rukou a vhodné je předat kolegovi/kolegyni také nějaký menší dárek na památku.

Co napsat do přání při odchodu z práce do důchodu?

Více než 50 různých (vtipných i originálních) blahopřání k odchodu do důchodu najdete výše v tomto článku. Pokud máte dotazy či chcete vymyslet přání do důchodu na míru neváhejte napsat do komentářů a řád Vám sepíšu přání na míru.

KZ » ČR » Přání k odchodu do důchodu
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *