🌅 Sledování zásilek: Česká pošta, PPL, DPD, GLS

Jak na sledování poštovní zásilky či balíku u České pošty, PPL, DPD či GLS? Rozcestník všech online služeb ve kterém můžete získat přesnou představu o Vašem objednaném zboží z Číny, dalších států či vnitrostátní pouze na území České republiky.

Česká poštaZásilky z ČínyZásilky DPD • Zásilky PPL

Sledování zásilky u České pošty

Česká největší a státní společnost České pošty využívá pro sledování Vaší zásilky systém Track & Trace, který najdete na adrese poštaonline.cz. Pokud máte svůj účet uvidíte zde přehledně všechny své aktuální i historické zásilky. Pokud nemáte účet můžete sem zadat číslo své zásilky (lze jich zadat i více) a Vyhledat, kde se právě teď nachází.

Jak na sledování zásilek z Číny?

Nejen z Činy, ale obecně všechny mezinárodní zásilky ze zahraničí můžete nejlépe sledovat v celosvětově velmi rozšířené aplikaci 17TRACK. Stovky globálních poštovních a mezinárodních dopravců včetně těch v Číně se Vám zobrazí po vložení čísla zásilky.

Sledování zásilky DPD

Dopravce DPD používá pro tracking svých zásilek a balíků stránku dpd.com/tracking

Sledování zásilky PPL

Sledovat svůj balík, který doručuje dopravce PPL (DHL) můžete snadno na jakékoliv stránce oficiálního webu PPL.cz. V horní části zadáte číslo zásilky či kusu. Zvolit můžete také depo PPL podle PSČ.

Sledování zásilky GLS

Sledování balíků je také přes přepravní společnost GLS jednoduché pouze přes zadání čísla Track and Trace. Zadat číslo zásilky můžete na oficiálním webu GLS-group.eu.

Pokud máte osobní zkušenost s některou aplikací nebo máte tip na nějakou jinou napište prosím do komentářů pod článkem. Rád informace upravím. Děkuji.

KZ » ČR » Sledování zásilek: Česká pošta, PPL, DPD, GLS
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *