🌅 Webkamera Praha

Jaké online webkamery jsou v Praze? Má Praha kvalitní a neustále aktualizovanou webkameru na Karlův most, Staroměstské náměstí, Letňany a Václavské náměstí? A co živý přenos z pražského Hlavního vlakového nádraží?

pro aktualizaci všech kamer níže klikněte v prohlížeči na „Načíst stránku“ nebo zmáčkněte současně CTRL+F5

Webkamera Libuš

Online webkamera na sídliště Libuš (Praha 4) zabírá velký prostor a je poskytována Českým hydrometeorologickým ústavem a aktualizovaná každých 10 vteřin.

Webkamera Karlův most

Na budově Českého svazu vědeckotechnických společností u břehu Vltavy se nachází další webkamera přímo v centru Prahy 1. Krásně snímá celou Kampu, Karlův most a v dáli i Pražský hrad. Záběr z kamery je velmi kvalitní a aktualizován každou vteřinu.

Webkamera Hlavní nádraží Praha

Jediný zástupce opravdové živé (online) webkamery v centru Prahy míří na Hlavní vlakové nádraží Praha. Živý přenos je navíc doplněn o autentické zvuky uvnitř terminálu. Uslyšíte tedy navíc hlášení o zpoždění vlaků apod.

Webkamera Náměstí Míru

Skvělou kvalitu má webkamera v centru Prahy 2 na Náměstí Míru. Kamera online natáčí kostel svaté Ludmily v centru náměstí.

Webkamera Praha: Radotín

Webkamera v areálu Biotopu Radotín má tu výhodu, že kromě přehledu o počasí v oblasti Radotína ukazuje v létě velmi cennou informaci o obsazenosti areálu Biotopu.

Dotazy o kamerách

Kde najít kvalitní webkameru, která zabírá centrum Prahy online?

Aktuálně se můžete podívat na několik různých webkamer, které jsou nasměrovány na centrum Prahy. Doporučit lze například webkameru Libuš, záběr na Karlův most či například webkameru na Náměstí Míru.

Jaký živý přenos v Praze je i včetně zvuku?

Nejvíce oblíbená webkamera v Praze míří na Letiště Václava Havla Praha. Tím druhým online kamerovým přenosem včetně doprovodu zvuku přímo z haly je webkamera na Hlavním vlakovém nádraží.

Webkamera Praha Václavské náměstí Staroměstské Zoo Hlavní nádraží
Webkameru na Staroměstské náměstí v Praze připravujeme
KZ » ČR » Webkamera Praha
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *