🌅 Egypt, Hurghada: 3* All Inclusive super last minute

Historicky nejlevnější super last minute zájezd s odletem ve středu 13. června je nyní možné zakoupit za neuvěřitelných 4.738 Kč, tedy 9.476 Kč pro dvě osoby.

Díky odletu hned zítra je tento termín ideální pro studenty nebo seniory, kteří jsou flexibilní a mohou se dnes sbalit a zítra být již u moře. Dovolená v Hurghadě pod 5 tisíc má však ještě jeden háček.

Nejlevnější zájezd do Egypta za 7.240 Kč ⇒

Odlety z?

Tím je samozřejmě odlet z Drážďan. Budete tedy nuceni zítra ráno před 5 hodinou ranní vyrazit do Drážďan. Zájezd bych proto doporučil jen obyvatelům na severu Čech – Děčín, Teplice, Ústí nad Labem apod. Ti to mají na německé letiště v Drážďanech totiž dokonce blíže než při odletech z Prahy.

Detaily o pobytovém termínu

Levné zájezdy se slevou super last minute jsou v rámci Egypta velmi časté. Málokdy ovšem klesne cena až k hranici šesti tisíc korun za týdenní pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu se stravováním All Inclusive. Dnes je šance takový zájezd se slevou rezervovat. Odlet z Prahy v měsíci říjnu.

Výběr z hotelů

Na výběr je hned z několika hotelů. Volit můžete pouze v rámci Hurghady, kam po téměř 5-ti hodinovém letu z Prahy přiletíte. Hotely se liší počtem hvězd a především hodnocením od hostů. Doporučuji proto sledovat jak počet hvězdiček tak průměrné hodnocení hotelu. Velmi dobrou formou volby je pročtení všech recenzí, které Vám nejlépe nastíní na co se můžete v hotelu těšit a čeho naopak obávat.

Letecká dovolená levně

Hurghada-super-last-minute

KZ » Egypt » Hurghada v Egyptě » Egypt, Hurghada: 3* All Inclusive super last minute
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *