🌅 Sahl Hasheesh (Egypt)

Kde najdete letovisko Sahl Hasheesh v Egyptě? Monumentální pyramidy, starověké památky, korálové útesy a katalogové počasí – to vše se Vám může vybavit, když se řekne Egypt. Výborné zázemí pro turisty nabízí nejen rušné letovisko Hurghada, ale i nedaleký resort Sahl Hasheesh, s jehož výstavbou se začalo teprve v roce 2007.

Nejlevnější zájezd do Egypta za 7.240 Kč ⇒

Během pár let se stal hitem pro starší generaci a rodiny s malými dětmi a do budoucna se počítá s tím, že se promění v největší a nejluxusnější středisko v Egyptě.

Výchozí místo za památkami

Sahl Hasheesh se poeticky překládá jako „Zelené údolí“ a je to opravdu jedno z mála míst v Egyptě, jež je obklopeno zelenými kopci.

Toto klidné letovisko má skvělou polohu v krásném zálivu Rudého moře, odkud je to coby kamenem dohodil za egyptskými památkami.

Kouzelné Staré město

Srdcem Sahl Hasheesh je bezesporu Staré město, které tepe životem a snoubí egyptskou kulturu s moderními prvky. Soustředí se v něm obchodníci a provozovatelé různých atrakcí, kteří splní každé Vaše přání a uspokojí touhu po zážitcích.

Turistický ráj

Zázemí pro turisty je na vysoké úrovni a odpovídá požadavkům našeho století. Romantiku nebo příjemné posezení s přáteli si vychutnáte v kavárnách, restauracích či barech.

Kdo přiletěl s velkým kufrem, ten jej brzy zaplní tradičními suvenýry a egyptským zbožím z obchůdků kolem. Ceny zboží v Egyptě

Pro milovníky opalování

Moře hýří všemi odstíny modré a nabízí potápěčům neuvěřitelné zážitky při poznávání podmořské fauny a flóry.

Potápění by si neměl nikdo nechat ujít! Až zatoužíte po souši, vystavte svá těla slunečním paprskům na nádherně bílém písku.

Průměrné teploty jako v pohádce

Za celý rok průměrné teploty neklesnou pod 20 °C. Nejnižší teploty panují od prosince do února, kdy se pohybují kolem 22 °C. O 6 °C stoupnou na jaře a na podzim a od května do září se budete doslova koupat ve vlastním potu. Teploty se v tomto období pohybují v průměru kolem 34 °C a teplota moře má neuvěřitelných 28 °C.

Letovisko Sahl Hasheesh

KZ » Egypt » Sahl Hasheesh (Egypt)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *