🌅 Freizeitpark Plohn (Německo): Vstupné 2024 – dovolená, zájezdy

Jaká je cena vstupného? Mapa areálu. Freizeitpark Plohn je zábavní park pro děti, který se nachází v Německu přibližně 10 km západním směrem od hranice s Českou republikou. Rozprostírá se jižně u města Plohn. Z Chomutova je po silnici přibližně 1,5 hodiny jízdy autem.

Přes 80 atrakcí pro děti i dospělé je lákavým cílem pro mnoho obyvatel ČR. Najdete zde sekce: Pohádkový les, Svět dinosaurů, Old-timer park, Atrakce s akcemi, Westernové městečko, Vesnička Plohn či Galskou vesnici. Různé tipy atrakcí od vodních, interaktivních, tak i jen pozorovacích je umístěno v okolní krásné krajině. Při návštěvě zábavního parku tak budete převážně na čerstvém vzduchu v přírodě.

Vstupné, otevírací dobaRecenzeMapa parku • Atrakce

Zábavní park Freizeitpakr Plohn Německo atrakce vstupné ceník

Pro představu o tom jaké akce Vás zde čekají se podívejte na video z parku viz níže. Najdete zde i 4 horské dráhy (včetně vodní), skluzavky, horolezecké stěny, lanové centrum, dětský volný pád, vyhlídkový vláček a různé show. Děti si obvykle hodně pamatují draka, který chrlí páru a dinopark. Jako relax se pak můžete projet na šlapadle či lodičkách v klidné a krásné krajině.

Vstupné & otevírací doba

Navštívit zábavní park můžete od začátku dubna do konce října. Otevírací doba je obvykle od 10:00 až do 17:00 (v červenci a srpnu do 18:00). Při plánování si ovšem vždy konkrétní otevírací dobu ověřte v oficiálním kalendáři, který má zábavní park Freizeitpark Plohn na svém webu.

Vstupné platí na jeden celý den od otevření do zavíracích časů. Zvolit si můžete také různé pobytové balíčky nebo skupinové ceny. Informace o těchto cenách najdete na oficiálním webu Freizeitparku.

Recenze a doporučení

Velké parkoviště se nachází ihned u Freizeitparku a má obří kapacitu. Pokud dorazíte například v pondělí na poledne bude tu skoro prázdno (my jsme to tak měli).

Díky poloze relativně blízko hranicím je zde relativně dost Čechů, nebudete se tedy Vy ani děti cítit tak moc jako v cizině. Největší tahákem je adrenalinová horská dráha El Toro, kterou vřele doporučuji.

Mapa zábavního parku

Mapa atrakcí zábavního parku Freizeitpark Plohn

*popis jednotlivých atrakcí v češtině najdete na oficiálním webu zábavního parku

Atrakce na videu

Sending
User Review
4 (2 votes)

KZ » Aktuálně pro cestovatele » Freizeitpark Plohn (Německo): Vstupné 2024
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Otázky a odpovědi

  • Tomáš Lengo 13. 1. 2024, 12:15

    Dobrý večer nejde udělat rezervaci neprobíhá platba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *