🌅 Ubytování na Havajských ostrovech

 Luxusní zájezdy do čtyřhvězdičkového hotelu Sheraton Waikiki začínají od 72.980 Kč. Jedná se o cenu za zájezd bez stravy na 9 dní období červen. Pokud hledáme pozdější termíny, cena vystoupá na 84.980 Kč ale dále již neroste.

Nejlevnější ubytování a hotely na Havaji ⇒

Cena dovolena za dovolenou

Při prvním pohledu se zdá být cena přemrštěná, nicméně při zjištění že cena na jednu noc v tomto hotelu vyjde nejméně na 7.200 Kč je třeba tento názor přehodnotit! Je zřejmé, že Cestovní kanceláře mají domluvenou výraznou slevu za ubytování.

Když si k ceně připočtete ještě neuvěřitelné sumy za zpáteční letenku na Havajské ostrovy je zřejmé že 73 tisíc za tento balíček (letenka + ubytování) je velmi dobrá.

Kde leží Sheraton?

Poloha resortu Sheraton je přímo u jedné z nejznámějších pláží na světě – Waikiki u Honolulu. Vyjmenovávat zde vybavení a komfort hotelu nemá smysl, jelikož je zde prostě vše co byste od takto luxusního hotelu požadovali. Jedinou nevýhodou je zájezd bez stravy, je tak nutné počítat s velkými výdaji za stravování v místních restauracích na 9 dní.

Lokace oblasti Honolulu je perfektní z hlediska poznávání ostrova Oahu. Nachází se 20 kilometrů od Pearl Harboru a jen 15 kilometrů od mezinárodního letiště kam přistanete při letu z Prahy. V ceně zájezdu je zahrnut vnitrostátní přelet na ostrov Kauai.

Překvapivý fakt je, že cena zájezdu nezahrnuje vyřízení ESTA víza. To stojí necelých 20 dolarů a je to otázka několika minut prostřednictvím internetového formuláře.

Recenze hotelu Sheraton Waikiki

Co patří mezi hlavní kvality hotelu z hlediska ohlasů od turstů, kteří zde již nocovali je především výhled z pokoje. Panoráma pláže a v pozadí obří skály je nezapomenutelné! K záporům patří především kritika vysoké ceny za nocleh. To však v případě rezervace celého zájezdu za výše uvedenou cenu odpadá.

Dovolená na Havaji je sice drahá ale i na tomto zájezdu je vidět, že lze mít na dovolená za 80 tisíc pocit že šetříte.

Zde naleznete naše tipy na opravdu nevšední a unikátní ubytování na Havajských ostrovech. Pokud kupujete letenku v nějaké akci zvlášť a hledáte samostatně ubytování.

Ubytování na ostrově Maui

Ubytování v tomto ráji především pro děti stojí až 6.000 Kč za pokoj na noc. Proto je k dispozici jen pro ty majetnější. Nicméně pokud nemáte hluboko do kapsy a chcete dopřát dětem zážitek na celý život je Westin Maui Resort tou správnou volbou.

Jak už název napovídá leží na ostrově Maui na plavecké pláži Kaanapali. Hosté mohou využít velké lázně či si zaplavat v jednom z 5 ti bazénů či využít unikátní tobogán. Dětský klub v objektu je vhodný pro děti všech věků. Celý den můžete ochutnávat tradiční havajskou kuchyni. Resort také leží blízko golfových hřišť.

Nevšední ubytování a ráj na zemi The Westin Maui Resort & Spa rezertujete zde.

Foto hotelů

Pohled na hotely u pláže Waikiki
KZ » Havaj » Ubytování na Havajských ostrovech
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *