🌅 Hotel Rocamar (Madeira): Recenze

Chtěli byste zažít dovolenou, na kterou hned tak nezapomenete? Užívat si v překrásném a luxusním hotelu s výhledem na nekonečný oceán? Potom vám rádi doporučíme hotel Rocamar na portugalském ostrově Madeira.

Hotel leží v letovisku Caniço de Baixo, které se nachází asi 10 kilometrů od hlavního města Madeiry – Funchal, a jen asi 18 kilometrů od mezinárodního letiště Madeira.

Nejlevnější zájezd na ostrov Madeira za 10.480 Kč ⇒

Tento překrásný hotel, menšího typu, se pyšní 4 hvězdičkami a je postaven přímo na mořském útesu, na pobřeží Atlantského oceánu. Skládá se z několika menších budov, vstupní haly s recepcí, hotelové restaurace, 2 konferenčních místností a samozřejmě baru a místností s kulečníkem. Připojení na internet je možné pouze u recepce a za poplatek.

Hotel pro rodiče s dětmi

V hotelu se nachází téměř 200 dvojlůžkových studií, ve kterých najdete samozřejmě vlastní sociální zařízení (wc se sprchou), telefon, TV, klimatizaci, trezor aj. Při rezervaci je možno zažádat též o studio vybavené kuchyňským koutkem se základním vybavením či – v případě, že cestujete s malým dítětem – o dětskou postýlku, kterou vám zdarma zapůjčí.

Ta studia, která jsou s výhledem na oceán, mají taktéž balkon, ta ostatní terasu s výhledem na okolí. Pokud se ptáte, zdali vám v hotelu Rocamar uvaří, pak vězte, že ano. Můžete si zakoupit polopenzi, přičemž snídaně i večeře zde probíhají formou bufetu.

Lehátka zdarma

Část hotelu je zakomponována přímo do mořského útesu – nacházejí se zde umělé terasy, na kterých se můžete opalovat či přímo vykoupat v přilehlém bazénu. Lehátka se slunečníky jsou samozřejmě zdarma. Pokochat se výhledem na oceán můžete taktéž z vybudované vyhlídky.

O vaši celkovou spokojenost se pak postará přilehlý bar. V případě, že se budete chtít vykoupat v moři, vedou do něj přímo z terasy vybudované schody. Pokud byste se opalovali raději na klasické pláži, není to žádný problém. Nádherná oblázková se nachází od hotelu jen pár minut chůze.

Bonus k ubytování zdarma

Příjemným bonusem pro vás také bude fakt, že můžete zdarma využít služeb sousedního hotelu Royal Orchid. Mezi tyto služby patří zejména vyhřívaný bazén, sauna, vířivka, stolní tenis, aerobic, aj. Některé služby si můžete též zaplatit, a to např. masáže, fitness anebo potápění.

O večerní zábavu pak budete mít postaráno díky příležitostným společenským programům. Nutno dodat, že na Madeiře není s takovouto výbavou příliš mnoho hotelů.

V případě, že budete chtít vyrazit na krásami nedalekého hlavního města, bude vám k dispozici bezplatná hotelová autobusová přeprava, která vyjíždí 3x denně, kromě neděle. U hotelu se též nachází autobusová zastávka klasického linkového autobusu, takže můžete bez problémů objevovat krásy celého ostrova.

Foto z hotelu

Zkušenosti a hodnocení s hotelem Rocamar
KZ » Ostrov Madeira » Hotel Rocamar (Madeira): Recenze
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *