🌅 Podzimní dovolená – Kam k moři v listopadu? – dovolená, zájezdy

Věděli jste, že i letošní podzim můžete vesele a prakticky bez omezení a testů odletět na dovolenou do tepla k moři? Za jakých podmínek a především kam, můžete i na podzim odletět přímo z Prahy?

Aktuální omezení a restrikce u nás v České republice budí v mnoha lidech touhu odletět prostě jinam a prožít alespoň pár dní bez přehnaných omezení. Aktuálně můžete zakoupit zájezd od cestovní kanceláře například do Tuniska nebo na Kanárské ostrovy.

Ani v Tunisku ani na Kanárských ostrovech totiž nepotřebujete negativní test a navíc tam zdejší cestovní kanceláře zájezdy normálně nabízí.

Výhody aktuální dovolené

Vydat se tam tedy můžete libovolně v listopadu i prosinci. Můžete navíc lehce vzít i své děti, které mají distanční výuku a nemusíte se tedy omezovat pouze prázdninovým termínem.

V dovolenkových destinacích je slunce, moře, pláže a navíc minimum turistů. Mnoho hotelů má jako jedno z preventivních opatření jen poloviční obsazenost. Samozřejmě je ve velké většině vnitřních prostor i v těchto destinacích povinnost nosit roušky, jsou nařízené rozestupy a časté dezinfekce…

Láká Vás dovolená u moře nebo budete raději sedět doma? Napište do komentářů. Děkuji.


KZ » Cestovní balíček » Podzimní dovolená – Kam k moři v listopadu?
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *