🌅 Víkend v Dubaji

Dubaj je výborné místo pro prodloužený víkend za sluncem a mořem. Nelze to ale stihnout pouze za víkend, je k tomu nutné využít například 4 dny volna o Velikonočních svátcích nebo si vzít alespoň jeden či dva dny dovolené v práci.

5★ All Inclusive dovolená v Dubaji ⇒

Podrobnosti o víkendu

Důvodem je především vyšší cena letenky, kdy za zpáteční šestihodinový let zaplatíte přibližně 6 500 Kč. Dostupnosti letenek si můžete zkontrolovat zde. Jedná se o přímý let a na výběr je z mnoha leteckých společností.

Ubytování na víkend

Za ubytování v Dubaji za 3-4 noci zaplatíte přibližně 4 000 Kč za pokoj pro dvě osoby. Na výběr je z hotelů mnoha kategorií, hotely v Dubaji zde. Doporučujeme se zaměřit především na polohu ubytování neboť Dubaj je obrovská megapole a za dopravu můžete utratit velké peníze a bude Vás to stát mnoho času. Proto si raději připlaťte za ubytování blíže k centru.

Proč právě do Dubaje?

Především díky krásným plážím a moři se vyplatí do Dubaje podívat. Kromě toho jsou zde ovšem také krásné mešity a arabská architektura. Na jednodenní výlet se můžete vydat také do Abú Dhabí a navštívit zde krásně bílou mešitu šejka Zayeda.

Samozřejmě nevynecháte ani nejvyšší budovu světa Burj Khalífu a hotel Burj al Arab. Hned pod Burj Khalifou se nachází obrovské několikapatrové obchodní centrum, jehož součástí je i obří rybí akvárium. Spojené arabské emiráty prostě stojí za viděnou a bohatě na to vystačí i jen prodloužený 4-denní víkend.

Foto pobřeží

Pobřeží Dubaje
KZ » Spojené arabské emiráty » Dubaj » Víkend v Dubaji
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *