🌅 Aquapark (vodní park) v Singapuru

Za budovou S.E.A. akvária se nachází vodní park. Vstupné je $36 za dospělého a platí po celý den. V tomto zábavním vodním parku se dá bez problémů strávit celý den. Důvodem ovšem nemusí být extrémní dobrodružství, které slibují poutače ale spíše velké fronty na mnoha atrakcích.

Nejlevnější ubytování v Singapuru ⇒

Atrakce ve vodním parku

Zajímavou zkušeností je už jen procházka po parku kdy se opět projeví opatrnost a řád obyvatel Singapuru. Plavčíci a hlídači jsou opravdu na každém kroku. Kolem celého areálu vede tzv. „Divoká řeka„, která je ale opravdu spíše parodií na řeku. A i zde jsou plavčíci rozmístěni přibližně každých 10 metrů.

Za nejvíce adrenalinově atrakce lze pokládat sjezd na modrých gumách na trase která má opravdu velký spád. Dále pak sjezdy na modrých člunech, kde je opravdu dosahováno velkých rychlostí.

Umělé vlny jsou určeny spíše dětem.

Pozorování delfínů

Zajímavou atrakcí je pozorování delfínů (z dálky zadarmo, za show velké blízkosti je třeba zaplatit zvlášť) a nedaleko vzdálené potápění. Zde Vám dají potápěčské brýle a pod Vámi útes obklopený mořskými živočichy.

Fronty a pravidla

Fronty se u jednotlivých atrakcí tvoří i když je zde relativně málo lidí. Důvodem je přísné dodržování pravidel (nutnost čekat až se kompletně vyklidí prostor pod atrakcí).

Foto tobogánu

Hlavní aquapark v Singapuru
KZ » Singapur » Aquapark (vodní park) v Singapuru
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *