🌅 Lázně Hegyko (termály Maďarsko)

Celoročně provozované lázně Hegyko umožňují celodenní vstupné do lázní za 5 Euro (tedy přibližně 130 Kč) a v kombinaci s výbornou polohou nejblíže České republice jak jen je to možné (viz mapa) jsou skvělou příležitostí k návštěvě termálních lázní. Celoroční provoz garantuje dostupnost lázní kdykoliv se rozhodnete pro léčebnou dovolenou.

Termály Maďarsko: 4★ All Inclusive – 4.240 Kč ⇒

Otevírací doba

Mezi říjnem a březnem si můžete místní léčebnou vodu užívat mezi devátou až pátou hodinou. V dubnu a září pak ještě o hodinu déle. V hlavní turistické sezóně mezi květnem a srpnem je otevřeno od devíti do devatenácti hodin. Velkou výhodou místních lázní je internetová dostupnost – Wi-Fi zdarma bohužel stále není samozřejmostí, zde ovšem je!

Místní pramen vyvěrá z hloubky téměř 1 500 metrů a díky sirným výparům čistí vzduch. Výčet zdravotních minerálních látek obsažených v termálu zde nebudeme vypisovat.

Lázně nejsou žádným mega areálem, ale spíše rodinným menším podnikem, který je velmi příjemný pro odpočinek a minimální stres s návalu turistů.

Revmatoidní artritida

Jedna z nejčastějších onemocnění imunitního systému postihuje každého stého člověka. Její vliv na kvalitu života je v pozdějším věku stále intenzivnější. Záněty a bolesti kloubů otravují každodenní činnosti a obvykle se zhoršují. To je také důvodem proč je většina návštěvníků termálů v Maďarsku v pokročilejším věku. Rozpis všech příznaků této nepříjemné nemoci by byl na dlouho a budeme se mu věnovat někdy později.

Přímá léčba

Přímá léčba bohužel není možná, nicméně je možné zmírnit následky této nemoci. Návštěva lázní s termální minerální vodou velmi pomáhá imunitnímu systému se s touto nemocí vypořádat. Návštěvníci pociťují úlevu a skvěle se cítí mnoho týdnů až měsíců po návratu z termálních lázní.

Foto z lázní

Bazén u lázní Hegyko
KZ » Termály Maďarsko » Lázně Hegyko (termály Maďarsko)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Otázky a odpovědi

  • Jan 13. 1. 2024, 12:15

    všem doporučuji řádně si prostudovat ceník – jinak se Vám může stát, že budete následně překvapeni jako já… při odjezdu zjistíte, že ceník na pokladně u vjezdu do kempu NEPLATÍ !!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *