🌅 Zábavní park Permonium – dovolená, zájezdy

Zábavní park Permonium je spíše menší (ale dostatečně velký) tematicky zaměřený areál u Brna jižně od dálnice D1. Hlavním lákadlem je technické zaměření bývalého hornického prostoru s dominantní Těžní věží. Jde o kombinaci zábavního parku, muzea a interaktivního příběhu pro děti.

AreálOtevírací dobaCeník • Mapa atrakcí

Areál Permonia

Pro děti rozhodně doporučujeme hru Ztracený permoník (děti věku 3+ let), kdy jdou děti po stopách permoníka a plní různé zábavné úkoly. Dětmi je také velmi oblíbené rozlehlé bludiště.

Na mapě Duhového světu viz níže najdete 25 zastávek na spíše menší ploše, která však pro většinu dětí a rodičů vystačí na celodenní zábavu. Najdete zde i tobogán, draka, vodní věž, začarované jezero, či pohádkové leporelo.

Otevírací doba

Permonium se obvykle otevírá pro návštěvníky v polovině dubna a až do října můžete tento zábavní park navštěvovat.

Ceník (vstupné)

Základní vstupenky pro dospělé i děti do parku Permonium je 170 Kč na osobu. Rodinné vstupné (2 dospělé osoby + 2 děti do 15 let) vyjde na 580 Kč za rodinu. Pokud budete chtít kromě parku Permonium i na Duhový svět je rodinné vstupné za 680 Kč na osobu.

Vstupné na těžní věž, lanové aktivity, samostatný Duhový svět či na hru Magic Permon jsou odlišné a je dobré vždy si to najít na oficiálním webu zábavního parku Permonium s příběhem.

Své osobní zkušenosti a recenze z návštěvy Permonia přidávejte prosím do komentářů pod článkem. Inspirujete tak ostatní potenciální návštěvníky.

Mapa atrakcí

Permonium zábavní park Mapa atrakcí

Video z Permonia

Zábavní park Permonium

Sending
User Review
5 (1 vote)

KZ » Aktuálně pro cestovatele » Zábavní park Permonium
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Otázky a odpovědi

  • Evča 13. 1. 2024, 12:15

    Přehledně a lákavě napsaný tip – díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *