🌅 Zájezd na MS v hokeji – dovolená, zájezdy

Zájezd na MS v Hokeji

Zájezdy na Mistrovství světa v hokeji jsou každý rok velmi oblíbené. Letošní rok by se mělo Mistrovství v hokeji konat od pátku 10. května do neděle 26. května.

Prodej zájezdů a lístku na zápasy tak byl zcela přerušen a a ty již prodané byli stornovány.

Více o zájezdech na MS

Obvykle se ceny zájezdů odvíjí od země, kde se turnaj koná. Po Evropě pořádá zájezdy celá řada autobusových CK, v případě mistrovství na jiných světadílech pak počítejte s relativně vysokou cenou zájezdu neboť letenky na MS jsou díky vysoké poptávce vyšší než obvykle.

Cestovní kanceláře nabízí většinou buď zájezdy na konkrétní zápas či jen do místa konání turnaje s tím, že vstupenky si musíte zařídit na vlastní pěst.

S CK nebo na vlastní pěst?

Vždy si před zakoupením zájezdu řádně propočítejte, zda se Vám nevyplatí udělat si zájezd ve své vlastní režii (tedy letenky + ubytování + vstupenky). Často jde sice o organizačně náročnější cestu při které ovšem ušetříte slušné peníze.

Vaše recenze a zkušenosti

Pokud jste na nějakém zápase v Mistrovství světa v ledním hokeji byli, napište prosím své recenze zájezdu s CK či cesty, kterou jste si sami poskládali do komentářů pod článkem. Pomůžete tak ostatním návštěvníkům webu. Děkuji.

Sending
User Review
5 (1 vote)

KZ » Dovolená u moře: Super last minute » Zájezd na MS v hokeji
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *