🌅 Kanáry: Super last minute zájezd na Tenerife – dovolená, zájezdy

Super last minute letecké zájezdy na některý z Kanárských ostrovů se obvykle pohybují přes 17 tisíc korun. I proto je výskyt levných super last minute dovolených na Kanáry velmi rychle vyprodáno. Aktuálně nejlevnější zájezd na ostrov Tenerife s odletem z Prahy ještě v průběhu srpna vychází na 12.990 Kč.

Zkušenosti a recenze hotelu

Rodinný a útulný hotel Globales Acuario je s průměrným hodnocením 7,9/10 b. od více než stovky českých návštěvníků, kteří zde svou dovolenou u moře již strávili 7. nejlepší hotel na celém Tenerife (z celkového počtu 270. hotelů!). I proto tuto dovolenou velmi doporučuji, při pročítání recenzí je zřejmé že stravování nemá chybu, stejně tak i pokoje a okolí hotelu utržilo slušnou známku.

Hotel se sice nenachází u pláže, na střeše má ale moc pěkný bazén s malým barem a především výhledem na město a moře. Pro koupání u moře a opalování na pláži budete muset absolvovat přibližně 20 minut dlouhou procházku pěkným městem. Pro procestování ostrova Tenerife si doporučuji zapůjčit automobil v některé z místních autopůjčoven.

Detail akčního zájezdu

Super-last-minute-zájezd-Kanárské-ostrovy-Tenerife


KZ » Last Minute Kanárské ostrovy » Kanáry: Super last minute zájezd na Tenerife
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *