🌅 Cestovní pojištění na Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy jsou hojně navštěvované nejen v létě, ale i v zimním období. Milovníci památek si přijdou na své na ostrově Lanzarote a lidé hledající odpočinek se zrelaxují na krásných písečných plážích na ostrově Fuerteventura.

4★ All Inclusive dovolená na Kanárských ostrovech za 9.640 Kč ⇒

Uchvátí vás nádherné palmy a romantiku ve vás roznítí sopka obestřená mraky. Cesta na Kanárské ostrovy by se však neměla obejít bez cestovního pojištění. Jak se ale v cenové nabídce pojišťoven zorientovat? Ušetříme vám čas – srovnali jsme nabídky za vás.

Srovnání pojištění pro dvě osoby

Manželský pár ve věku 30 let se rozhodl pro odpočinkovou dovolenou na Kanárských ostrovech, a to prvních čtrnáct dní v červenci. U jaké pojišťovny by si měl sjednat základní pojištění, aby dovolenou prožil bez obav?

Peněženka nezapláče, když si sjednají cestovní pojištění u pojišťovny Union, pojišťovny Slavia nebo AXA pojišťovny. Za 308 Kč získají jistotu, že v případě ošetření u lékaře jim budou proplaceny léčebné výlohy, jejichž výše je u pojišťovny Slavia až do částky 3,5 mil. Kč. Navíc jsou pojištěni proti zranění při rizikových sportech. Naopak nejdražší základní pojištění je od pojišťovny Ergo (540 Kč).

Pojišťovny

U rozšířeného cestovního pojištění, ve kterém je zahrnuto pojištění pro případ úrazu nebo ztráty zavazadel, vyšla nejdráže pojišťovna AIG Europe (1 577 Kč), naopak vítězem se stala pojišťovna Slavia (504 Kč).

Pojištění brigádníků

Stejný manželský pár je nezaměstnán a našel nabídku pracovat manuálně na Kanárských ostrovech. Jelikož se jedná o sezónní práci, potřebuje cestovní pojištění pouze na období prázdnin. Se zajímavou cenou přichází opět AXA pojišťovna, u které by základní pojištění stálo 1 736 Kč s výší léčebných výloh 1,5 mil. Kč na osobu.

Léčebné výlohy bez limitu – 5.080 Kč!

O 400 Kč dražší je Slavia pojišťovna, ale léčebné výlohy jsou až do 3,5 mil. Kč. Léčebné výlohy bez limitu nabízí Allianz pojišťovna. K pojištění navíc získáte úrazové pojištění, pojištění zavazadel a ručení za škody.

Cena se pohybuje okolo 5 080 Kč. Ačkoliv se to zdá mnoho, tak důvody proč sjednat cestovní pojištění se najde vždy a v případě dovolené jednou do roka se vyplatí neriskovat.

Pozor na kaktusy

Cestovní pojištění se hodí například při pádu do kaktusů
KZ » Kanárské ostrovy » Cestovní pojištění na Kanárské ostrovy
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *