🌅 Cestování mezi Kanárskými ostrovy

Pokud hledáte možnosti dopravy mezi jednotlivými Kanárskými ostrovy, zřejmě máte v plánu si udělat jednodenní výlet při své dovolené a sfouknout tak více much jednou ranou. Mám pro Vás špatnou zprávu.

4★ All Inclusive dovolená na Kanárských ostrovech za 9.640 Kč ⇒

Doprava trajektem

Bohužel ceny za jízdenky na trajekty, které pendlují mezi Lanzarote, Fuerteventurou, Gran Canarií, La Gomerou, La Palmou a Tenerife jsou tak vysoké, že tento typ cestování mezi ostrovy je velmi nepraktický (cca 2.500 Kč za zpáteční cestu). Mnohem lepší variantou je proto zvolit například jeden rok dovolenou na Gran Canarii a další rok třeba na Tenerife.

Levné letenky

Pokud jste sehnali levné letenky a máte v plánu Kanáry co nejvíce procestovat doporučil bych si vyhledat aktuální informace na webech přímo lodní dopravy. Přístavy jsou obvykle v hlavních městech odkud seženete lístek nejlevněji.

Doprava letecky

Druhou možností je zakoupení letenky, která se pohybuje například mezi Gran Canaria a Tenerife seženete tuto letenku za cca 2.400 Kč a na cestě nestrávíte ani hodinu. Tento způsob dopravy mezi ostrovy bych doporučil jako nejlepší.

Zjistit ceny a termíny letů si můžete na binternet tečka com. Tento článek budu brzy aktualizovat jakmile se mi podaří najít nějaké podrobnější informace.

Foto z dopravy

Letecká společnost Binter obvykle zařizuje dopravu mezi ostrovy
Doba jízdy trajektu je kolem 60 minut (z Tenerife na La Gomeru)
KZ » Kanárské ostrovy » Cestování mezi Kanárskými ostrovy
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *