🌅 Dovolená Kapverdské ostrovy

Aktuálně nejlevnější super last moment zájezdy na Kapverdské ostrovy vychází a cirka 16 až 18.000 Kč. Vždy jde o 9 dní dlouhý zájezd se snídaní ve tříhvězdičkovém hotelu na ostrově Sal. Mezi ty nejlevnější patří dlouhodobě hotel Central a hotel Pontao. Oba hotely jsou komfortem na střední úrovni a rozhodně neurazí ani náročnější cestovatele.

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Nejvhodnější dobou pro získání nejlevnějšího zájezdu je rezervace 3 až 20 dní před odletem. Druhou možností je volit objednávku mnoho měsíců předem a vyčíhat si tak first minute slevy. Pro představu pokud máte v plánu letět v květnu dosáhnete nejnižších cen s předstihem už v listopadu až prosinci.

V případě Kapverd bych z vlastní zkušenosti (navštívil jsem ostrov Boa Vista v dubnu) rozhodně All Inclusive pobytový zájezd. Tedy nebral bych o pár tisícovek levnější zájezd se snídaní, protože stravování (i při pohledu na ceny) vychází dráže.

Vaše recenze

A jaká je Vaše zkušenost se zájezdem na Kapverdské ostrovy? Jak dlouho před odletem jste rezervovali svůj pobyt? Podělte se o své zkušenosti v diskusi.

All Inclusive zájezdy

Exotické All Inclusive zájezdy kolem dvaceti tisíc korun jsou možné sehnat pouze v případě několika málo destinací. Thajsko, Dubaj, Srí Lanka a především Egypt mají už mnoho let velkého konkurenta. Kapverdské ostrovy Náš zájezd v dubnu minulého roku na Kapverdy byl samozřejmě včetně All Inclusive stravy se snídaní, obědem, večeři i svačinami.

Cena takového zájezdu byla díky super last minute akčnímu termínu jen 21.000 Kč. Máte Vy svou osobní zkušenost s All Inclusive zájezdy na Kapverdské ostrovy? Podělte se o své zkušenosti s dalšími čtenáři.

Proč se vydat na Kapverdy?

Zajímá vás, jaká jsou největší lákadla Kapverdských ostrovů? Vězte, že jich není málo. Největšími ostrovy jsou ostrov Sal, Boa Vista a Maio. Na těchto ostrovech je turistický ruch nejzajímavější. Turisté zde najdou klid, pohodu a dlouhé písečné pláže.

Kapverdská letoviska bychom mohli přirovnat k Egyptu či Tunisu, ovšem nabízí více luxusu a také poněkud stálejší klimatické podmínky po celý rok. Právě stálost počasí je velkou předností této destinace. Teploty se pohybují po celý rok mezi 20 – 30 stupni, což je pro nás doslova ideální. Také teplota moře se po celý rok příliš nemění a drží se v průměru kolem 22 stupňů.

Je značně ovlivněna studenými proudy, díky kterým krásně osvěží. Neustále zde fouká vítr, což přeje milovníkům surfingu a dalším sportů. Na večerní procházce patrně využijete lehký svetr či mikinu. Předpověď počasí na listopad je pro všechny Kapverdské ostrovy velmi příznivá.

Ubytování a služby All Inclusive

Při výběru zájezdu mne hodně zajímá nejen samotná cena, ale také možnost stravování, poloha hotelu a jaké služby hotel nabízí. Na Kapverdách většina hotelů přináší možnost stravování All inclusive, což je velice praktické. I když si možná říkáte, že to nikdy neprojíte, vyplatí to se vám to hlavně kvůli pití.

Dodržovat pitný režim je velice důležité, v exotických zemích to platí dvojnásobně. Také nemusíte řešit, kde se naobědváte a co dostane vaše dítě ke svačině. Zkrátka stravu máte kompletně vyřešenou.

Nejlepší hotel = Riu Funana

Překrásný pětihvězdičkový hotel vás zaujme n a první pohled. Nachází se na ostrově Sal v lokalitě Ponta Preta. Jde o jeden z nejžádanějších a také nejkvalitněji zařízených hotelů. Svým hostům poskytne ten největší komfort. Tento hotel je pro mne symbolem dovolené snů. Hotel byl otevřen na podzim roku 2005, je tedy poměrně nový.

Proč právě hotel Riu Funana

Proč jsem si vybrala zrovna tento hotel? Kromě velmi dobrých recenzí od turistů, kteří zde byli ubytovaní a vizuálních vjemů, mne zaujalo, že se hotel rozléhá přímo u pláže. Vzdálenost od letiště je pouhých 22 km a od centra jen 4 km. V rámci areálu se nachází krámky a obchůdky, ve kterých lze nakoupit suvenýry a vše potřebné.

Výbava hotelu

Hotel je velice rozlehlý a nachází se v něm prakticky vše, co vás jen napadne. Při vstupu do hotelu se ocitnete ve velké hale s recepcí. Je zde také hlavní restaurace, pro milovníky nočního života nechybí noční klub. Dále můžete navštívit hned 4 restaurace s obsluhou, bar, projít si obchody se suvenýry, zajít si ke kadeřníkovi.

Hostům je k dispozici bezplatný wifi internetové připojení na recepci, dále pak bazén, který je v zimě vyhřívaný a bazén pro děti. Děti si zde najdou své vyžití také díky miniklubu, je zde dětské hřiště a samozřejmě také bankomat.

Cena hotelu se stravou All Inclusive

Zaujala mne také cena, která za osobu na jeden týden v období březen/duben činí 23 190 Kč. Jde o velice příznivou cenu, za luxus, který vás čeká. Takto nízkou cenu můžete využít pouze v akci. Čím více se přiblížíme k sezóně, tím více bude cena stoupat.

Běžná cena mimo sezónu se pohybuje kolem 29 tisíc, v letním období je to až 40 tisíc na týden za osobu. V srpnu se cena vyšplhá až na 32.500 korun.

Foto z hotelu

KZ » Kapverdské ostrovy » Dovolená Kapverdské ostrovy
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *