🌅 Dovolená pro seniory (Kapverdy)

Kapverdy a dovolená pro seniory – jde to dohromady? Pokud se podíváme na nabídky CK, tak se zdá že nikoliv. Přímo seniorskou slevu či alespoň přizpůsobení pro ročníky 55+ či 65+ opravdu nenalezneme.

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Sleva pro seniory

I přesto lze Kapverdské ostrovy pro starší ročníky vřele doporučit. Doba letu nepřesahující 7 hodin v kombinaci s přímým letem z pražského Letiště Václava Havla Praha představuje příjemnou možnost navštívit tyto exotické ostrovy i pro seniory.

Jedná se totiž o jednu z nejlevnějších zimních destinací, kde je možné po celou zimu ležet na pláži a relaxovat. Ať je Vám 55+ nebo 65+ můžete si vybrat z klasických zájezdů:

Doporučení pro seniory

Při objednávce nahlaste žádost o větší prostor na nohy v letadle, každý se pokusí Vám zařídit místa u okének. Pokud by to nedokázala ani cestovní kancelář, ani obsluha na check-inu, nebojte se požádat palubní personál na palubě letadla.

Má zkušenost

Ze zkušenosti stewarda mohu říci, že se vždy snažíme udělat maximum aby nedošlo ke zdravotním problémům na palubě. Důležité je cvičení během letu a správná hydratace a strava. O všem se předem řádně informujte. A pak dovolená může začít!

Foto od lehátek

Lehátka u bazénu s výhledem na pláž a moře na Kapverdských ostrovech
KZ » Kapverdské ostrovy » Dovolená Kapverdské ostrovy » Dovolená pro seniory (Kapverdy)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *