🌅 Dovolená na ostrově Santiago

Hledá levnou dovolenou na kapverdský ostrov Santiago? Existuje nabídka super last minute zájezdů jako je to v případě populární Boa Visty nebo ostrova Sal? 

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Santiago je největším ostrovem celých Kapverd s více než polovinou celé populace Kapverd. I proto by se dalo předpokládat, že zde bude široká nabídka pobytových zájezdů. Opak je bohužel pravdou…

Srovnání s dalšími ostrovy

Bohužel oproti ostrovům Sal a Boa Vista se nachází Santiago o stovky kilometrů jižněji. I proto je zde již podnebí velmi suché a není příliš příjemné pro dovolenou u moře. Dalším důvodem je nedostatek pěkných pláží a tedy i hotelových řetězců.

Co navštívit?

Jediným zajímavým místem které stojí za návštěvu je údolí Sao Domingos, které je velmi zelené a plné života. Jde ovšem o vnitrozemskou oblast a vydat se sem můžete pouze na poznávacím zájezdu.

Nejlevnější zájezdy

V nabídkách cestovních kanceláří sice nenajdete žádný pobytový All Inclusive zájezd na ostrov Santiago, ale existuje ještě poznávací varianta zájezdů. Okruh po Kapverdských ostrovech se pohybuje kolem 50.000 Kč za 9 dní dlouhé putování.

Na tomto zájezdu navštívíte jak ostrov Sal, Santiago, Fogo či . Na Santiagu v průběhu dvou dní dlouhé návštěvy zažijete místní pevnost, kostel, katedrálu i krásnou vesnici Rui Vaz. Navštívíte také město Santa Cruz, které patří k nejzajímavějším místům celých Kapverdských ostrovů.

Poznávací zájezd

KZ » Kapverdské ostrovy » Ostrov Santiago » Dovolená na ostrově Santiago
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *