🌅 Doba a délka letu na Kypr

Jak dlouho se přesně letí na Kypr? (Doba letu?) Délka letu na Kypr se liší v závislosti na cílovém letišti, ty jsou na Kypru celkem tři – Larnaca, Paphos a Ercan. Při odletu z pražského Letiště Václava Havla Praha, Ostravy nebo Brna se můžete přímým letem dostat jen na letiště v Larnace a na letiště Paphos.

Nejlevnější dovolená na Kypru za 6.480 Kč ⇒

Zajímavé informace

Lety jsou operovány charterovou společností Smartwings se servisem teplých a studených nápojů spolu s teplým jídlem. (Pro snadnější orientaci na Kypru využijte mapu ostrova)

Doba letu na Kypr

Délka letu z Prahy do kyperské Larnaky 3 hodiny a 25 minut a do Paphosu o deset minut méně. Poloha měst Larnaca a Paphos zde. Zpáteční let z Kypru do České republiky je kratší téměř o půl hodiny a trvá 3 hodiny.

Dopravit se na ostrov Kypr je možné také námořní dopravou a to z Turecka či sousedního Egypta z každého většího pobřežního města. Je možné také využít spoj s Řeckem a to z města Limassolu.

Vzdálenosti mezi Prahou a Kyprem

Trasa letu

Doba-a-délka-letu-na-Kypr

Ceny letenek

Cena letenky mezi Prahou a Kyprem se pohybuje mezi 3.200 Kč až 3.700 Kč (zpáteční letenka). Při horším počasí na podzim a na jaře jsou letenky levnější a ceny se pohybují kolem 2.400 Kč.

Zkušenosti s letem

Jaká je přesně doba letu na Kypr z České republiky?

Doba letu na Kypr bude záviset nejen na letišti odletu (Praha, Brno, Ostrava), ale také na cílovém letišti na Kypru. Doby letů pro oba případy včetně délky letu najdete v přehledné tabulce zde.

Jak vypadá trasa letu mezi Prahou a Larnakou na Kypru?

Plánek letu Boeingu 737 mezi Prahou a Kyprem najdete v sekci Trasa letu. Samozřejmě se může na každém konkrétním letu lehce lišit v závislosti na počasí a požadavcích řízení letového provozu.

KZ » Kypr » Doba a délka letu na Kypr
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *