🌅 Last minute zájezd do Senegalu – 18.890 Kč – dovolená, zájezdy

Nejlevnější letecká dovolená do Senegalu s odletem z Prahy obvykle začínají od 25 tisíc a více. I proto je velkou výjimkou last minute pobytový zájezd za 18.890 Kč do vyhlášeného hotelu Royal Baobab u západního pobřeží Senegalu.

Recenze hotelu od návštěvníků jsou více než kladné, hodnocení nad 9 bodů mají opravdu jen bezchybné resorty a můžete se tak spolehnout na senzační dovolenou.

Informace o zájezdu

Druhým zájezdem v pořadí je aktuálně také ve slevě a stojí 21.448 Kč do oblasti M´bour a hotel nese název Palm Beach. Jedná se ovšem o ubytování s hodnocením „jen“ 8/10 bodů a proto bych rozhodně volil lépe hodnocený a aktuálně levnější last minute s odletem za 4 dny Royal Horizon Baobab.

Detail akčního zájezdu do Senegalu

Dovolená-last-minute-v-Senegalu

I když zájezdy do Senegalu nabízí jen pár českých cestovních kanceláří, má tato země co nabídnout a stojí za to navštívit ji. Na své si přijdou vyznavači aktivní dovolené i lidé hledající odpočinek na jedné z krásných pláží. Místní lidé jsou pohostinní a turisté se tu cítí vítáni. Poznejte jejich kulturu a staleté tradice a nechte se okouzlit jedinečnou přírodou například v oblasti Casamance! Přinášíme Vám tipy na levné a výhodné zájezdy.

Hotel Royal Decameron Baobab

Určitě byste neměli přehlédnout nabídku cestovních agentur. Porovnali jsme za Vás jednotlivé zájezdy a právě teď Vám přinášíme výsledek: kouzelnou dovolenou v Senegalu strávíte ve čtyřhvězdičkovém hotelu Royal Decameron Baobab, který se nachází mezi písečnou pláží a lagunou La Somone.

Všechny dubnové a květnové termíny mají společné all inclusive stravování. Zdaleka nejlevněji Vás vyjde dovolená v termínu od 27. 3. do 4. 4. Cena za 9 dní činí 18 790 Kč. V pozdějším termínu od 17. 4. do 25. 4. zaplatíte 22 490 Kč. Lákavý je také 16-ti denní pobyt v termínu od 27. 3. do 11. 4. za cenu 23 890 Kč. Pozdější termín od 3. 4. do 18. 4. stojí stále příznivých 27 490 Kč.

Hotel Hacienda

Levný zájezd vyhledáte velmi rychle. Skvěle vyšel sedmidenní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu Hacienda, který se nachází v centru letoviska Saly, pouhých 300 m od písčité pláže. Pobyt Vás vyjde i se snídaněmi na 24 302 Kč.

Vybírat můžete ze tří dubnových termínů nebo ze dvou květnových, jejichž cena vychází pouze o 28 Kč dráže. Pokud pro Vás není problém dopravit se na vídeňské letiště, přijde Vás zájezd do Senegalu ještě o něco levněji. Za dubnový termín od 24. 4. do 30. 4. dáte pouhých 22 307 Kč.

Hotel Africa Queen

Za zmínku také stojí Hotel Africa Queen, který byl vystavěn v krásném zálivu La Somone. Za pobyt v termínu od 13. 5. do 19. 5. s odletem z Prahy zaplatíte 23 956 Kč.

Výrazně ušetříte i za pobyt od 1. 5. do 7. 5. s odletem z Vídně, kdy Vás dovolená vyjde na 21 974 Kč. V ceně je nejen snídaně, ale i večeře.


KZ » Last Minute Senegal » Last minute zájezd do Senegalu – 18.890 Kč
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *