🌅 Doba a Délka letu do Ománu

Jak dlouho se letí do Ománu? Jakou vzdálenost uletí letadlo na lince mezi Prahou a Ománem? Doba letu i vzdálenost Praha-Maskat. Očaroval Vás Omán a organizujete si cestování po této arabské zemi? Samozřejmě Vás jistě zajímá délka letu z naší vlasti na mezinárodní letiště v Ománu. Inu dobu letu se dozvíte v tomto článku.

Nejlevnější pobyt v Ománu za 16.420 Kč ⇒

Délka letu do Ománu

Délka letu z letiště v Praze až do letiště v ománském Muscatu nelze počítat přímým letem neboť ten neexistuje. Minimálně 1 mezipřistání je nutností, které umožňuje dostat se z Prahy do Ománu za nejkratší dobu letu osm a půl hodiny!

Let s mezipřistáním

Tuto dobu Vám bude trvat cesta díky minimální zastávce v Mnichově s kombinací Lufthansa a Oman Air. Menší počet kilometrů uletíte s leteckou společností neboť poletíte přes Dubaj. Délka letu v této variantě vychází +/- na 8 hodin a 40 minut.

Vaše recenze

Pokud jste do Ománu s některou aerolinii již letěli, napište prosím své zkušenosti pod tento příspěvek. Inspirujete tak ostatní cestovatele.

Letecké společnosti Praha–Omán

Délka-letu-z-Prahy-do-Ománu

Letiště & Letenky

V Ománu jsou 2 letiště, kam můžete přiletět: mezinárodní letiště Maskat (MCT) a letiště Salalah (SLL). Většina všech letů z Evropy míří na letiště v Maskatu a možné jsou buď přímé lety z Německa. Druhou možností jsou lety přímo z Prahy do Maskatu v rámci pobytových zimních zájezdů od českých cestovních kanceláří. Na tyto lety samozřejmě musíte mít zakoupený pobytový zájezd (nelze tedy koupit samostatnou letenku).

Doby letů do Ománu

Doba letu do OmánuČas ve vzduchuUletěná vzdálenost
Doba letu Praha–Maskat6 hod a 28 min4804 km
Doba letu Praha–Salalah6 hod a 50 min5092 km
Doba letu Berlín–Maskat7 hod a 5 min5298 km
Doba letu Vídeň–Maskat6 hod a 36 min4864 km

*doby letů jsou uvedeny pro průměrnou rychlost letadla 850 km/h u Boeingu 737

Lety zpět jsou vždy přibližně o 30 minut delší!

Dotazy o letech

Jak probíhá cesta do Ománu?

Nejrychlejší leteckou přepravu do Ománu z České republiky můžete zakoupit u české cestovní kanceláře. Celý průběh cesty do Ománu.

Jaká je délka letu a jaké letecké společnosti nabízí přepravu do Ománu?

Tabulku s trasou (vzdáleností) mezi Prahou a Ománem najdete výše v článku. Nechybí zde ani doba čistého času v letadle ve vzduchu.

KZ » Omán » Doba a Délka letu do Ománu
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *