🌅 Dovolená s dětmi na Řecké ostrovy

Jak se blíží čas letních prázdnin, rodičové berou cestovní kanceláře útokem! Není taky divu, pakliže mají děti školou povinné, musí si vybrat dovolenou v průběhu dvou měsíců a ty nejlépe vycházejí jako nabídky first minute, dostupné na začátku roku.

Řecko je skvělou cílovou destinací, místní pláže jsou ve většině případů písečné, případně oblázkové, a zdejší hotely jsou dětem nakloněny. Co tedy nabízejí největší ryby českého trhu?

CK Fisher

Klub Baby Fantazie ocení především rodiče s těmi nejmenšími, je totiž zaměřený na dovolenou s dětmi od 6 měsíců do 4 let. Nicméně nenechte se zmást, největší výhodou, kterou nabízí je pobyt pro jedno dítě do 15 let zcela zdarma a pro další dvě děti zdarma ubytování, případně různé slevy pro dospělé.

V klubovém hotelu, kam vám zajistí přímý transfer z letiště, vám zajistí pestrý program, aby se vaše děti rozhodně nenudily a vy si také mohli trochu odpočinout. Takovou dovolenou seženete pro dva dospělé a jedno dítě okolo 30 000 Kč/7 nocí s polopenzí letecky z Prahy ať už na Korfu, Rhodosu nebo Kosu.

CK Alexandria

Také Alexandria rodičům nabízí mnoho slev na pobyt pro jejich sladké ratolesti. A to rovnou ve třech verzích, akce vždy platí v doprovodu dvou dospělých osob a to buď letenka zdarma, pobyt nebo pobyt se stravou zdarma a zvýhodněnou letenkou. Vydáte – li se na dovolenou po vlastní ose, opět můžete využít akce pobyt nebo pobyt se stravou zdarma, avšak také speciální nabídky, kdy je dítě zcela zdarma!

Tuto akci však již nemůžete kombinovat s jakoukoliv jinou a využít jí nejlépe okamžitě, když se o ní dozvíte, jelikož počet takovýchto míst je limitován. Pokud se do něj nevejdete, nezoufejte, jelikož i poté jsou ceny pobytů pro děti velmi příznivé a začínají na 4990 Kč. Akční ceny zájezdů se pohybují okolo 20 000 Kč/7 nocí/osoba na Zakynthosu, podobně také na Korfu nebo Krétě, mírně dražší na Rhodosu, Kosu nebo Lefkadě.

Invia: výhody pro dítě

I s Invií se můžete vydat na dovolenou, kde nenecháte za své dítko hotové jmění. Akce dítě zcela zdarma zahrnuje jedno dítě do 7 nebo 16 let věku, které s vámi pojede zdarma, počet míst je opět limitován, je tedy vhodné si cestu zarezervovat včas. Ve vybraných hotelech můžete uplatnit také slevu na dítě, které s vámi pojede za pouhé 3 500 Kč, ovšem pozor tato akce platí pouze do 15. března!

Další možností je dítě ubytované na přistýlce, to s vámi pojede buď zdarma, nebo za 1 000 Kč. Kupujete – li zájezd s předstihem, můžete využít také slevy first minute, která činí až 45 % a platí v některých případech až do konce dubna. Takto bychom mohli pokračovat dál a dál, Invia totiž nabízí opravdu široké spektrum slev, díky čemuž si můžete zvolit také, jak finančně náročnou dovolenou chcete.

CA Blue Style: Croco club

Blue Style také vsází na klub pro rodiny s dětmi, tentokrát je řeč o Croco Clubu, ve kterém seženete dovolenou zaměřenou na rodiny s dětmi do hotelů s animačním programem 6 dnů v týdnu.

Pakliže s vámi cestuje vaše dítě přes Blue Style zdarma, můžete si vybrat některý s pobytů od 16 000 Kč/7 nocí/osoba například na Rhodosu nebo 20 000 Kč/7 nocí/osoba na Korfu nebo Krétě.

Děti si Řecko užijí

Děti si dovolenou v Řecku rozhodně užijí
KZ » Řecko » Dovolená s dětmi na Řecké ostrovy
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *