🌅 Eri Beach na Krétě (Řecko)

Akční zájezd do hotelu Eri Beach v oblasti Chersonissos na Krétě se pohybují u hranice 9.000 Kč. Pokud budete navíc rezervovat do konce tohoto měsíce budete mít nárok na first minute slevu. Jaké jsou zkušenosti českých návštěvníků a kolik procent udělili v recenzích turisté z celého světa?

O hotelu Eri Beach

Hotel má jako největší přednost velký počet pokojů, extrémně nízké ceny, skvělou polohu s bazénem, který je obklopen mořem. Na druhou stranu v recenzích utrpěl velmi od návštěvníků především interiér některých pokojů.

Pokud zde tedy budete ubytování a dostanete opravdu špatný pokoj neváhejte se vydat na recepci se žádostí o lepší pokoj. Velmi si tím zvyšujete šanci pěkného zájezdu.

All Inclusive

Stravování je průměrné a okolí hotelu pěkné. Je tedy na vás zda za týdenní dovolenou s All Inclusive chcete ušetřit a být v ne příliš skvostném ubytování nebo naopak preferujete vyšší cenu a vyšší komfort – pak si vyberte raději jiný hotel.

Vaše zkušenosti

Své hodnocení a recenze z návštěvy hotelu Eri Beach pište prosím níže. Poradíte tak ostatním cestovatelům, kteří váhají zda sem na dovolenou jet. Děkujeme.

Foto z hotelu

Foto z pláže Eri Beach na Krétě
KZ » Řecko » Kréta » Eri Beach na Krétě (Řecko)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *