🌅 Dovolená ve Spojených arabských emirátech

Pokud by měla Spojené arabské emiráty dovolená s něčím souviset, tak je to rozhodně z kombinací exotické, ale také velmi dobře dostupné destinace.

5★ All Inclusive dovolená v Dubaji ⇒

Samozřejmě v minulosti mohla být Spojené arabské emiráty dovolená v mnoha ohledech poměrně nebezpečnou záležitostí, ale v současné době se žádní turisté nemají proč bát, a o turistických oblastech to platí dvojnásob.

Počasí v Emirátech

Co turisty rozhodně potěší, to je určitě počasí, jelikož to je příjemně teplé a suché. Samozřejmě nejvyšších teplot je dosahováno v období července a srpna, kdy není problémem ano hodnota 50 °C.

Mnoho turistů tak raději volí termíny začátku, nebo konce sezony, kde je Spojené arabské emiráty dovolená mnohem snesitelnější, a to hlavně v tom ohledu, že teploty šplhají nad třicet stupňů. Obecně platí, že ideální čas pro dovolenou začíná v období března, a končí v listopadu.

Zájezdy do SAE

V první řadě však Spojené arabské emiráty zájezdy zaujmou svými luxusem a službami, a to hlavně v podobě mnoha prestižních hotelů. Ty tak jasně ukazují, že této zemi na rozvoji turistického ruchu velmi záleží, a tak samozřejmě mají snahu v tom ohledu, aby se zde turisté cítili co nejlépe.

Vízum do emirátů

Tomu jistě napomáhá i to, že současná Spojené arabské emiráty dovolená se obejde i bez víz, které byly v minulosti povinností, ale dnes již nutností nejsou. Opět velké plus pro toho, kdo chce mít vše bez starostí.

Zajímavosti Spojené arabské emiráty naznačují, že se nejedná jen o nudnou zemi plnou písku ale i bohatou historii.

Dovolená Dubaj

Samozřejmě velmi vyhledávané jsou nejenom nádherné pláže a hotelové komplexy – nejen v Dubaji, ale také za památkami a zajímavými stavbami.

Spojené arabské emiráty dovolená totiž nabízí možnost poznat hlavně exotickou lokalitu kombinující ty nejmodernější stavby a budovy, ale také dokáže dýchnout skutečně neobyčejnou historii, kterou tato lokalita samozřejmě má.

All Inclusive v SAE?

Vše poté doplňuje i velmi zajímavá místní kuchyně, která staví hlavně na zde dostupném, ale v Evropě poměrně neznámém koření.

Fotogalerie z mé dovolené

KZ » Spojené arabské emiráty » Dovolená ve Spojených arabských emirátech
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *