🌅 Nejlevnější zájezdy Harkány

Které lázně v Harkánech jsou nejlevnější? Podzim je již v plném proudu a nás tak čeká opět období krátkých dnů, plných mlhy a nevlídného počasí, do kterého by takříkajíc psa nevyhnal. Zkuste však zahnat chmury a myšlenky na vzdálené léto a jeďte načerpat síly do krásně vyhřáté vody.

Termály Maďarsko: 4★ All Inclusive – 4.240 Kč ⇒

Nemusíte mít strach, nebudu vás posílat do vzdálených exotických destinací. Jen zhruba 500 kilometrů od našich hranic se totiž nachází vyhlášené lázeňské středisko, které je vhodné pro celoroční venkovní koupání. Jmenuje se Harkány a v tomto článku vám doporučím 3 akční zájezdy, díky kterým se sem můžete vydat i vy!

Hotel Ametiszt

Mé první kroky vás přivedou do překrásného rodinného hotelu Ametiszt, který se nachází přímo v centru lázeňského města a jen asi 300 metrů od samotného lázeňského komplexu. Jedná se o moderní dvoupatrovou budovu, ve které naleznete překrásně zařízené pokoje. Můj doporučený zájezd nabízí dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC a drobné vybavení pokoje, včetně wifi pokrytí zdarma.

V ceně zájezdu máte též snídani formou bohatých bufetových stolů, s možností zakoupení polopenze. Na výběr máte z celé řady termínů, přičemž doprava je pokaždé individuální. Starosti s parkováním však můžete hodit za hlavu – u hotelu se nachází parkoviště, které můžete jako hosté využít zcela zdarma. Za osmidenní pobyt se snídaní zaplatíte 5.460 Kč, s polopenzí potom 9.610 Kč!

Hotel Forrás

Další hotel, který vám v lázeňském městě Harkány doporučím, nese jméno Forrás. I v tomto případě se jedná o hotel spíše rodinnějšího charakteru a nabízí dvojlůžkové pokoje s balkonem i bez balkonu a také pokoj typu Superior, ve kterém se ubytují 2 až 4 osoby.

Všude je samozřejmě možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a kompletní vybavení, včetně televize, chladničky a signálu wifi.

Poloha hotelu

Poloha hotelu je naprosto ideální, neboť od lázeňského komplexu se nachází přibližně 250 metrů. Drtivá většina zájezdů je s individuální dopravou (k dispozici je hotelové parkoviště), nicméně na několika termínech je možnost využití autobusové přepravy.

Stravování tu probíhá vždy formou polopenze. Ceny osmidenních zájezdů začínají na 9.435 Kč, avšak pokud byste chtěli hotel Forrás navštívit například přes Vánoce, počítejte s cenou 14.617 Kč!

Hotel Xavin

Poslední zájezd, který vás zavede do Harkány, se bude odehrávat v překrásném wellness hotelu Xavin. I tento hotel leží v samotném centru města a je k lázeňskému středisku nejblíže – pouze nějakých 150 metrů. Také zde se ubytujete v komfortně zařízených dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Naleznete zde jak vlastní sociální zařízení, tak televizi, chladničku, sejf, telefon a samozřejmě též wifi internet.

Pokud byste hotel navštívili v letních měsících, můžete za poplatek využít též klimatizaci. Hotel nabízí též vlastní wellness služby – zmíním například bazén s masážními tryskami, vířivku, finskou saunu či solnou komoru. Stravování tu probíhá vždy v podobě polopenze, přičemž na výběr máte z několika desítek termínů.

Strávit tu tak můžete od 3 do 11 dnů (opět individuální doprava), přičemž ceny začínají na krásných 1.790 korunách! PS: zjistěte si jaký je dálniční poplatek při cestě autem do Maďarska. Následná doprava po Maďarsku má svá pravidla a ne vždy je výhodné jezdit automobilem

Nejlepší lázně

Které lázně v Harkánech jsou nejlepší?
KZ » Termály Maďarsko » Nejlevnější zájezdy Harkány
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *