🌅 Exchange VIP kupón (Směnárna Praha)

Kdy, kde a jak směnit nejlépe české peníze na cizí měnu? Za posledních 10 let je právě nyní ten nejlepší kurz pro směnu českých korun na Eura. Za Vašich 10.000 Kč aktuálně dostanete 410 Euro – pro srovnání v roce 2020 byste dostali jen 357 Euro, což je u vyšších částek už dost znát.

Ideální čas pro směnu peněz

Ať už si plánujete vydělat spekulací na výhodném kurzu nebo si chcete udělat finanční zásobu eur na budoucí dovolené, právě nyní je ten správný čas.

Nejprve si tedy z bankomatu Vaší banky vyberte peníze, které máte v plánu směnit za eura nebo dolary. Já jsem si vybral 30.000 Kč.

Nejlepší směnárna

Určitě bych doporučoval podle mého názoru nejlepší směnárnu v Praze a to vyhlášenou směnárnu Exchange v ulici Kaprova blízko Staroměstského náměstí. Má nejlepší kurz a máte jistotu, že Vás nikdo neokrade. Pokud budete měnit české koruny v hodnotě nad 1.000 Kč, vytiskněte si tento slevový VIP kupón a ukažte ho před směnou – dostanete VIP kurz, který předem uvidíte na kurzovním lístku.

Pokud budete měnit více než 1.000 Euro, dostanete VIP kurz automaticky bez nutnosti ukazovat kupón. Žádné další poplatky se u této směnárny neplatí!

Průběh směny

Na pokladně dáte směnárníkovi české bankovky, řeknete měnu jakou chcete dostat a předložíte ještě občanský průkaz. Následně odsouhlasíte částku která Vám bude vydána.

Exchange VIP kupón kde a jak získat
Grafický vývoj mezi českou korunou a Eurem

Směna CZK na EURO

Směna českých korun na Eura s VIP kuponem v Exchange směnárně v Praze
Exchange VIP kupón kód Směnárna Praha
Exchange VIP kupón kód Směnárna Praha
KZ » ČR » Exchange VIP kupón (Směnárna Praha)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *