🌅 Hotel Club Magic Life Kalawy Imperial (Egypt) – recenze hotelu

Jaké jsou zkušenosti s hotelem Club Magic Life Kalawy Imperial od českých návštěvníků? Recenze a hodnocení najdete v tomto článku. Pokud máte s pobytem v tomto hotelu svou osobní zkušenost budu velmi rád pokud se o ni podělí v komentářích pod článkem. Pomůžete tak ostatním cestovatelům v rozhodování.

Nejlevnější zájezd do Egypta za 7.240 Kč ⇒

Hotel Club Magic Life Kalawy se nově přejmenoval na TUI Magic Life Club Kalawy a nachází se přibližně 20 km jižním směrem po pobřeží od letoviska Safaga (kde se nachází i mezinárodní letiště).

Poloha hotelu se ovšem i tak řadí pod Safagu a někdy dokonce i pod stovku kilometrů vzdálenou Hurghadu. Nenechte se proto splést.

Zkušenosti od návštěvníků

Nejen od českých návštěvníků dostává toto ubytování prvotřídní hodnocení. Na googlu najdete přes 850 recenzí z celého světa, které dávají hotelu průměrně 4,7/5 bodů.

V psaných hodnocení navíc není žádný zádrhel proč by tento hotel neměl získat plný počet bodů. Důvodem je snad jen fakt, že si někteří hodnotitelé pletou 5-tku a 1-čku a známku jako ve škole tedy 1 = nejlepší. 🙂

Recenze (známky)

Recenze od českých návštěvníků hotelu jsou srovnatelné. U cestovní agentury najdete 600 psaných hodnocení tohoto resortu. Průměrná známka 9,5/10 b. se skládá z následujícího:

Recenze & hodnocení

Návštěvníci jsou tedy někdy zklamaní z okolí, bohužel v Egyptě je všude pouze poušť a nejde proto hodnotit negativně. Okolí je čisté a nové ač nudné a písečné.

Druhým negativem je cena což mě zaráží neboť nejlevnější týden dlouhé All Inclusive letecké zájezdy s odletem z Prahy začínají na 13.390 Kč. Což je za takto luxusní a skvělé hodnocení ★★★★★ hotel velmi nízká cena i v Egyptě. Pokračovat na předpověď počasí v letovisku Safaga

Foto z hotelu

Hotel-Club-Magic-Life-Kalawy-Imperial

KZ » Egypt » Egypt: Safaga » Hotel Club Magic Life Kalawy Imperial (Egypt) – recenze hotelu
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *