🌅 Recenze naší dovolené

Stručnou recenzi naší dovolené na Kapverdských ostrovech loni v dubnu bych shrnul tak, že splnila očekávání a ničím nepřekvapila. Nejprve bych ovšem rád napsal, že budu velmi rád za Vaše osobní zkušenosti a hodnocení v komentářích pod článkem. Pomůžete tak ostatním cestovatelům. Děkuji

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Konečná cena naší dovolené

Naše dovolená se nejprve zdála být na částkách kolem 18.000 Kč za osobu na týden v pětihvězdičkovém hotelu Iberostar. Konečná částka včetně příplatku za výhled na moře (který jsme nakonec neměli!) a pojištění vycházel na cca 21.000 Kč na osobu. I tak je to velmi akční cena ve srovnání s ostatní nabídkou doslova výborná.

Boa Vista nebo ostrov Sal

Náš výběr byl zřejmý: najít luxusní ubytování a nešetřit pár tisícovek na nejlevnějším hotelu. Mezi nejlevnější patřil hotel OA Belorizonte a hotel Central (pouze se snídaní) oba na ostrově Sal. Ty luxusnější hotely jsem našel pouze na ostrově Boa Vista, kam jsme se také nakonec vydali.

Oba ostrovy se lehce liší především v přírodních zajímavých místech, a spíše bych opět doporučil Boa Vistu ale pokud jste orientovaní na cenu volte i Belorizonte, kde vychází dovolená s All Inclusive i na 15.000 Kč.

Moje recenze

Skvělé jídlo, slunce od rána do večeru, nízká cena dovolené, vyšší komfort pokojů. Ano, dovolená na Kapverdských ostrovech naprosto splnila naše očekávání. Velmi mile mě překvapilo místní obyvatelstvo, které bylo extrémně vstřícné ale zase to nepřeháněli. Naopak přelidněnost turistů u bazénu mě lehce zklamalo.

Foto z hotelu

KZ » Kapverdské ostrovy » Dovolená Kapverdské ostrovy » Recenze naší dovolené
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *