🌅 Ubytování na Kapverdách

Ubytování na Kapverdských ostrovech je z převážně většiny nevýhodné ve srovnání se zájezdy cestovních kanceláří. Ty totiž nabízí letecké zájezdy s odletem z Prahy (v ceně je tedy ubytování na 7 dní + zpáteční letenky + transfer mezi letištěm a hotelem) často i za částky kolem 16.000 Kč.

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Kdybyste ovšem narazili na levnou super last minute letenku z Evropy na Kapverdské ostrovy, lze najít i levné a stylové ubytování.

Nejlevnější ubytování

Například hotel na obrázku na pravé straně vychází na 11.500 Kč / 7 dní pro dvě osoby včetně kontinentální snídaně. Výsledkem tedy může být stylové ubytování jen za cca 5.800 Kč na týden na osobu.

Pokud tedy seženete letenku například z Vídně či Paříže pod patnáct tisíc vyjde Váš na míru ušitý zájezd na parádní částku.

Kde a jak najít hotel?

Ubytování přes booking vychází téměř vždy výhodněji než zájezdy ve velkých městech – Sal Rei, Santa Maria Vila do Maio, Tarrafal, Sao Filipe či v hlavním městě Praia.

Naopak pokud budete hledat ubytování v hotelech kam míří cestovky, nenajdete. Ty mají totiž obvykle na celý rok pronajaté kapacity v hotelu a snaží se je naplnit buď klasickým prodejem nebo sražením ceny při super last moment termínech.

Foto z ubytování

Vaše recenze

A jaká je Vaše zkušenost s ubytováním na Kapverdských ostrovech? Neváhejte a napište své zkušenosti s hotely, hostely nebo airbnb do diskuse pod článkem. Pomůžete tak ostatním cestovatelům.

KZ » Kapverdské ostrovy » Ubytování na Kapverdách
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *