🌅 Pláže v Thajsku

Pláže v Thajsku jsou spolu se skvělým počasím a nízkými cenami jeden z hlavních důvodů pro dovolenou a cestování do Thajska. Moře v Thajsku bývá pro mnoho turistů sice zklamáním (není průzračné jako v Karibiku), ale pláže nezklamou prakticky nikdy.

Super last minute do Thajska za 16.420 Kč ⇒

Důvodem kromě jejich krásných výhledů a klidu jsou i čiré služby, které místní Thajci u pláží provozují. Nemusíte tedy prakticky z pláží odcházet a bude o Vás postaráno – prodej suvenýrů, občerstvení, nápojů, masáží, výletních lodiček. Prostě vše na co si jen vzpomenete, za ceny jen lehce vyšší než pokud si je vyhledáte sami.

A nyní již pojďme na žebříček těch nejlepších pláží, které byste měli v Thajsku vyhledat.

Nejkrásnější pláž: Krabi, pláž Railay

Tato pláž se nachází nedaleko města Krabi v jiho-západním Thajsku. Je dostupná pouze lodí z přístavu v Krabi nebo Ao Nang. Díky tomu je velmi klidná a s minimem turistů.

Druhá nejlepší pláž: Krabi, pláž Phra Nang

Pěšky přístupná od pláže Railay. Jednou ranou tak dáte dvě mouchy a navštívíte krásné pláže při jednom výletu. Můžete si zde půjčit kayak a prozkoumat z moře jeskyně. Doporučuji!

TOP 3 pláž v Thajsku: Phi Phi

Samozřejmě nelze vynechat proslavenou pláž z filmu Pláž. Přibližně půl hodiny jízdy na lodi z ostrova Phi Phi se dostanete na stejně pojmenovanou pláž, kde není žádné stavení, ale je tak přeplněná turistickým ruchem, že se mi osobně vůbec nelíbila.

4. nejhezčí pláž: Phuket, pláž Karon

Pláž Karon je díky blízkým resortům velmi dobře udržovaná a je každoročním cílem desetitisíců turistů ze západní Evropy. Mnoho nočního života i restaurací ihned u pláže je zárukou, že dovolená 7 i více dní Vám uteče jak voda.

Krásná pláž v Thajsku
Krásná pláž v Thajsku
Nejlepšíoblasti s plážemi v Thajsku
Nejlepšíoblasti s plážemi v Thajsku
Pláž plná turistů na ostrově Phi Phi
Pláž plná turistů na ostrově Phi Phi
KZ » Thajsko » Pláže v Thajsku
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *