🌅 Počasí Thajsko: Prosinec

Jaké teploty a počasí panuje v Thajsku v prosinci? V průběhu prosince končí monzunové deště a postupně ustávají. Průměrné denní teploty se pohybují kolem 27 °C s minimálně 23 °C teplotami až po ojediněle dosahující denní teploty 31 °C.

Super last minute do Thajska za 16.420 Kč ⇒

Podrobnosti o podnebí

Od prvních dní v prosinci teploty pozvolna padají. Následující měsíce leden je thajským nejchladnějším měsícem v roce s průměrnými teplotami jen 22 °C. Ve srovnání s říjnem, kdy se relativní vlhkost vzduchu pohybuje kolem 90% je vlhkost v prosinci na příjemných 70%.

Srážky v prosinci

Průměrné denní srážky jsou v prosinci 60 mm v průběhu 10-12 deštivých dnů. Nutno podotknout, že se ani v těchto deštivých dnech nejedná o nepřetržitý déšť, ale o několika hodin dlouhé deště v průběhu celého dne, kdy se jen příjemně zchladíte (plážovou relaxaci na tu dobu můžete vyměnit za místní hospody). Na konci prosince máte šanci na deštivé dny razantně nižší než na počátku měsíce.

Denní doba svitu je v průměru 8 hodin a teplota moře je neuvěřitelných 28 °C. Moře je v Thajsku prostě příjemně teplé na koupání v průběhu celého roku.

Předpověď počasí online

Dlouhodobé podnebí

Počasí-v-Thajsku-v-prosinci
KZ » Thajsko » Počasí v Thajsku » Počasí Thajsko: Prosinec
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *