🌅 Poznávací dovolená (Kapverdské ostrovy)

Zájezdy na Kapverdské ostrovy využívají v drtivé většině pobytové cestovní kanceláře. Obvykle se navíc jedná o All Inclusive zájezd na ostrov Sal nebo Boa Vista. Pokud nepatříte mezi cestovatelskou většinu, která hledá pouze oázu tepla, moře a sluníčka na Kapverdách, ale hledá i poznání máme pro Vás řešení.

Nejlevnější zájezd na Kapverdské ostrovy za 14.260 Kč ⇒

Kolik stojí průvodce?

V nabídce poznávacích zájezdů s česky hovořícím průvodcem začínají na 32.000 Kč (návštěva dvou hlavních ostrovů) konče na 60.000 Kč, kde procestujete všechny velké ostrovy Kapverd.

Jen namátkou na ostrově Sal navštívíte například Pedro de Lume Salt Pans s extrémně slanou vodou, která nadnáší. Dále pak i Olho Magico či písečné duny. Na ostrově Santiago pak například prastaré hlavní město Cidade Velha i nynější hlavní město Praia.

Zajímavá místa

Dále přejedete na ostrov Fogo, kde strávíte celý den a mimo jiné spatříte sopkou zničenou vesnici. Poslední dva dny zhlédnete i ostrov Sao Vincente a ostrov Santo Antao s návštěvou nejvyšší hory Topo de Coroa. Celý program si vychutnáte v malé skupince s průvodcem, v ceně je kromě letenky i ubytování se snídaní a všechny transfery autobusem s klimatizací.

Ceny u CK

Levnější a méně rozmanitý poznávací zájezd vychází pouze na 32.000 Kč také na 8 dní. Během této doby vystřídáte dva pětihvězdičkové hotely, jeden na ostrově Boa Vista a druhý na ostrově Sal.

All Inclusive stravování v luxusním prostředí ocení všichni milovníci dobrého jídla a krásného prostředí v africkém stylu. Levnější variantou je „pouze“ čtyřhvězdičkový pobyt v hotelech Royal Decameron a Oa Belorizonte s All Inclusive za 44.400 Kč ovšem na 11 dní.

Foto z pláže

Pláž a moře u pobřeží ostrova Sal
KZ » Kapverdské ostrovy » Dovolená Kapverdské ostrovy » Poznávací dovolená (Kapverdské ostrovy)
Článek sepsal a naposledy aktualizoval dne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *